Pro rodiče

Vyhledání logopedických pracovišť v ČR najdete zde...
Ceník služeb zde...

Zde můžete do formuláře napsat anonymní vzkaz, který Vám zodpoví logoped.
Dále budeme rádi, pokud zodpovíte další anketní otázky a to zda byla pro Vás návštěva logopeda přínosem a kdy je pro vás nejlepší čas návštěvy logopedické ambulance.
Vše postupně budeme vyhodnocovat.


Prosíme klienty, jejich doprovod, případně zákonné zástupce, aby se snažili dodržovat následující doporučení pro plynulý a bezproblémový chod logopedické ambulance:

 1. Ordinační doba ambulance je určena pro předem objednané pacienty. Pokud navštívíte ambulanci bez objednání, vzhledem k plnému stavu objednaných pacientů na daný den, vás logoped objedná na jiný termín.
 2. Dodržujte dohodnutý čas začátku logopedie – snažte se, prosím, chodit včas. Počítejte s tím, že logopedická terapie trvá 20 – 45 minut. Vstupní vyšetření 45 minut.
 3. V případě, že se nemůžete z jakýchkoli důvodů (zdravotní, rodinné, pracovní, aj.) dostavit na domluvený termín, odhlaste se co nejdříve. Nejpozději 24hodin předem. V případě neomluvené absence Vám bude účtována pokuta ve výši 200,- Kč. 
  Pokud jste nemocní (infekční choroby), domluvte si náhradní termín. Buďtě ohleduplní ke zdraví svému i ostatních klientů.
 4. Hlaste změny údajů – jméno, pojišťovna, bydliště, kontakt.
 5. Jestliže jste doma netrénovali či nesplnili zadaný úkol, není to důvod ke zrušení terapie, nebojte se přijít.
 6. K logopedickému vyšetření je nutné:
  - doporučení dětského, dorostového nebo obvodního lékaře, či jiného specialisty
  - kartička zdravotní pojišťovny

Napište nám
Čas návštěv ambulance

Kdy je pro Vás nejlepší čas pro návštěvu logopedie?

Celkem hlasů: 2785